طراحی وب

سایت خودتو طراحی کن

آموزش طراحی وب سایت

اهمیت داشتن وبسایت شاید در وهله اول چندان ملموس نباشد اما با رشد کسب‌وکار تجاری در دنیای آنلاین متوجه کمبود چنین پلتفرمی می‌شوید. چرا که امروزه اغلب کسب‌وکارها در حال خروج از فضای سنتی و در حال ورود به فضای دیجیتال هستند.

دلایل مهم و اهمیت داشتن وبسایت
امروزه تمامی کسب و کارهایی که در فضای اینترنت مشغول به فعالیت هستند به خوبی می‌دانند که داشتن یک وب سایت درست مانند داشتن کارت ویزیت، برای آن ها و کسب و کارشان بسیار ضروری است. از سوی دیگر، داشتن وب سایت مشابه داشتن یک کاتولوگ تبلیغاتی است که با استفاده از آن می‌توانید تمام محصولات خود را به مشتریان نشان دهید. البته این کاتولوگ به راحتی برای میلیون‌ها کاربر نمایش داده می‌شود و شما با صرف هزینه های فوق العاده پایین، می‌‎توانید با خلاقیت و ارائه محتوای کاربرپسند، معرفی محصولات خود را چندین برابر جذاب تر کنید.

به آموزشگاه رایانت خوش آمدید

ما تا پایان با شما هستیم

1
وب سایت خودتو طراحی کن چون ...
مردم مهم ترین نیازهای خود را در اینترنت سرچ می‌‎کنند
2
وب سایت خودتو طراحی کن چون ...
وجود وب سایت به کسب و کارتان در مقابل رقبا، اعتبار می‌‎بخشد
3
وب سایت خودتو طراحی کن چون ...
وب سایت، امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان و ارتباط با آن ها را به شما می‌دهد
4
وب سایت خودتو طراحی کن چون ...
ارزان ترین راه بازاریابی از طریق وب سایت اینترنتی است

زندگی خود را طراحی کنید

برنامه دوره ها

توصیفات

چرا مردم من را دوست دارند؟

سؤالی دارید؟

سؤالات متداول کاربران

چه زمانی دوره شروع و پایان می یابد؟

شما 24 هفته به جلسات مربیگری آنلاین ، دسترسی مادام العمر به جامعه آنلاین خصوصی و کلیه مطالب و روش های دوره دسترسی خواهید داشت. این آموزش آنلاین یک دوره آنلاین کاملاً خودآزاد است – شما تصمیم می گیرید که چه زمانی شروع کنید و 12 ماه فرصت دارید که تمام ارزیابی های دوره را ارائه دهید.

آیا برای تمرین یوگا باید انعطاف پذیر باشم؟

کلاسهای یوگای بسیاری وجود دارد که سطوح مختلف انعطاف پذیری را برآورده می کنند. از یوگا درمانی گرفته تا یوگا پاور ، نوعی کلاس یوگا پیدا خواهید کرد که متناسب با سطح انعطاف پذیری و تناسب اندام شماست.

چه گزینه های پرداختی موجود است؟

پرداخت آن به سه روش زیر امکان پذیر است: انتقال بانکی ، پرداخت در استودیوی یوگا یا پرداخت مستقیم بصورت آنلاین (با PayPal یا کارت اعتباری).

آیا می توانم برای کاهش وزن یوگا تمرین کنم؟

تمرین یوگا باعث ایجاد قدرت می شود ، اما برخی از انواع یوگا ممکن است ضربان قلب را به اندازه کافی بالا نبرد. به نوع یوگای شما و تعداد دفعات تمرین آن بستگی دارد. برای کاهش موفقیت آمیز وزن ، باید رژیم غذایی سالم و در عین حال کالری سوزی از طریق ورزش هایی که به طور منظم ضربان قلب شما را افزایش می دهند ، حفظ شود.

آیا اقدامات احتیاطی وجود دارد که باید هنگام تمرین یوگا رعایت کنم؟

قبل از انجام هر نوع ورزش ، از جمله یوگا ، همیشه باید شرایط پزشکی یا جسمی از قبیل آسم ، فشار خون بالا یا جراحات قدیمی را یادداشت کنید. اگر از قبل بیماری پزشکی دارید ، قبل از شروع هر برنامه ورزشی ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

rayanetinstitute